Przerwa w dostawie ciepłej wody w nocy z 16 na 17 sierpnia

Informujemy, że w związku z koniecznością wymiany odpowietrzenia na magistralnej sieci ciepłowniczej w komorze K-9 zlokalizowanej w rejonie ulic Armii Krajowej / Sikorskiego, w dniu 16.08.2023 od godziny 22.00 do godzin porannych w dniu 17.08.2023 nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody do odbiorców zasilanych z sieci ciepłowniczej.
Za trudności związane z brakiem ciepłej wody przepraszamy. Jednocześnie prosimy Administracje budynków o powiadomienie mieszkańców.

Informacja

Pogotowie ciepłownicze

W przypadku zauważonych nieprawidłowości w pracy miejskiego systemu ciepłowniczego – braku dostaw ciepła do odbiorców, awarii, zakłóceń w pracy węzłów cieplnych i sieci ciepłowniczej eksploatowanych przez Elektrociepłownię Piotrków Trybunalski Sp. z o.o. prosimy o informację telefoniczną na niżej wymienione numery telefonów dyżurnych:

W przypadku wystąpienia zakłóceń pracy instalacji centralnego ogrzewania bądź ciepłej wody użytkowej w budynkach, zgłoszenia prosimy kierować w pierwszej kolejności do właściwej administracji budynku lub służb przez nie zorganizowanych.